Messi má na stole nabídku, která se neodmítá! Jenže od koho?

Messi má na stole nabídku, která se neodmítá! Jenže od koho?

Momentálně se neřeší nic jiného, než Messiho dobré výkony, což je ale chyba. Málokdo si uvědomuje, že argentinské superstar už po sezóně končí smlouva a že může zamířit zadarmo do jakéhokoliv klubu na světě. 

 

A zatím padly pouhé spekulace, že Messi prodlouží smlouvu v Barceloně, zatím se k tomu však neschýlilo. A pomalu ale jistě si hráčův agent domlouvá schůzky s představenci jiných špičkových klubů.

A jedním z nich je Manchester City, v jehož čele je bývalý Messiho trenér Pep Guardiola. Ten by samozřejmě nemusel platit ani libru za přestup a o to větší plat by Messi mohl mít. Citizens prý argentinské hvězdě nabízejí půl milionu liber týdně a čtyřicet milionů liber jako uvítací dárek!

Pokud by vše klaplo, kapitán argentinské reprezentace by se Manchesteru City upsal na pět let a smlouva by mu končila až v jeho pětatřiceti letech. S informací přišel britský deník The Sun.

Zda-li Messi opustí Barcelonu je zatím nejasné. Mohlo by v tom hrát roli i referendum na osamostatnění Katalánska, Messi by totiž rád zůstal ve španělské La Lize a Katalánsko neosamostatňoval. A je dost pravděpodobné, že pokud Messi nezůstane v Barceloně, tak se upíše právě tomuto manchesterskému celku.