Griezmann má vážného lednového nápadníka! Za jakou adresu by mohl vyměnit Madrid?

Griezmann má vážného lednového nápadníka! Za jakou adresu by mohl vyměnit Madrid?

Antoine Griezmann, hvězda Atletica Madrid, byl v létě spojován s přestupem do Anglie nebo do jiného španělského klubu, zůstal ovšem "věrný" Atleticu. Přestupové spekulace ovšem nepolevily ani s příchodem podzimu.

Největší hodnotu na trhu měl francouzský útočník po domácí mistrovství Evropy 2016, kde získal stříbrnou medaili, ale hlavně se stal suverénně nejlepším střelcem Francouzů na Euro. 

Ani po stříbrném šampionátu ovšem Griezmann Estadio Vicente Calderon neopustil. Tak učinil až letos, ovšem stejně jako celé Atletico - tým se totiž stěhoval na nový Wanda Metropolitano. 

Atleticu je tak už delší dobu věrný a ještě věrnější je Španělsku. I přesto, že je to Francouz, totiž nikdy nepůsobil v Ligue 1 a ani nikde mimo Španělsko. A i přesto, že by měl v lednu přestoupit, by tato "pirlovská" věrnost pokračovala.

O francouzskou hvězdu totiž stojí FC Barcelona. Griezmann by zde vzhledem ke konkurenci v Luisovi Suarézovi nepůsobil na hrotu, ale vrátil by se na křídlo, kde začínal v Realu Sociedad. Zde by nahradil Neymara, jenž FCB v létě opustil. Barca už si sice na tento post pořídila Ousmana Dembelého, ten je ovšem braný jako investice do budoucna a svými výkony zatím nějak neoslnil, navíc je zraněný.