Isco? Paříž je za madridské eso ochotna nabídnout hned 2 tváře

Isco? Paříž je za madridské eso ochotna nabídnout hned 2 tváře

Prezident movitého Paris Saint-Germain Nasser Al Khelaifi vzkázal prvnímu muži Realu Madrid Florentinu Pérezovi, že by mohl dostat to, co chce.

Čelní představitel Bílého baletu ze San Bernabéua by rád přivedl do Madridu dvacetiletého portugalského záložníka s minulostí v Benfice Lisabon Goncala Guedese, jenž je v této sezoně zapůjčen ve Valencii, kde předvádí vynikající výkony.

Pérez už hovořil s agentem hráče Jorge Mendesem, jehož klient (Paříž za něj ve své době vysázela 30 milionů eur) ho zajímá i kvůli tomu, že v něm vidí potenciální náhradu za Garetha Balea, jenž bývá velmi často zraněn a jeho madridská budoucnost je nejistá.

ovšem má to háček, protože v Madridu by rádo nakupovalo i vedení PSG. Diario Gol píše, že první muž úřadujícího vicemistra Ligue1 si je zájmu Realu vědom a navrhuje přímou výměnu bez finační stránky, která by se dotkla španělského reprezentanta Isca.

A Al Khelaifi by navíc mohl okořenit celou dohodu tím, že by do "balíčku" zahrnul také německého středopolaře Juliana Draxlera. Také ten býá s Realem spojován a mohl by oslovit kouče Zinedina Zidana.

Lipsko brání svůj poklad a necítí se jako „lovec Bayernu“. Opravdu?