Strhující devítigólový thriller i potupný debakl 1:10. Pět nejbláznivějších zápasů v ČFL

Sedmnáct odehraných kol během podzimní části nabídlo v ČFL všechny možné typy zápasů. Včetně takových, nad kterými diváci jen nechápavě kroutili hlavami. Ale ne snad proto, že by sledovali nezáživnou partii bez fotbalového koření. Důvodem byl průběh zápasu. Na podzim bylo ve třetí nejvyšší soutěži k vidění několik takových utkání. Příkladem budiž nevídaná přestřelka v Brozanech či nekompromisní demolice v podání hráčů Domažlic. Portál eFotbal.cz sestavil výběr pěti těch bláznivých podzimních zápasů.

Brozany - Štěchovice 4:5

0:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:5. Přesně takový měl průběh zápas pátého podzimního kola mezi Brozany a Štěchovicemi. A to ještě za stavu 4:4 domácí neproměnili penaltu. Pořádně šílený zápas, co říkáte? Hrdinou devítigólové přestřelky se nakonec stal hostující útočník Lukáš Batka. Slávistický odchovanec skóre po pěti minutách otevřel a čtvrt hodiny před koncem svoji druhou trefou završil parádní obrat svého týmu.

„V kabině jsme si z toho po zápase dělali srandu, že to spíše vypadalo jako házená. Divákům se musel líbit. Když jsme po poločase prohrávali 1:3, byla z naší strany znát i frustrace. Řekli jsme si ale, že jsme na nejnižším dně, od kterého se dá jen odrazit. A vyšlo nám to,“ okomentovala pro eFotbal.cz největší hvězda Štěchovic Ladislav Volešák, který přispěl k obratu jedním gólem.