Za Aubameyanga jsou připraveny složit objemnou hotovost 2 čínské kluby. Do hry ale vstupuje Liverpool

Za Aubameyanga jsou připraveny složit objemnou hotovost 2 čínské kluby. Do hry ale vstupuje Liverpool

Liverpool je spojován se senzačním nákupem gabonského reprezentanta Pierre-Emerick Aubameyanga, jenž je na odchodu z Borussie Dortmund.

Le 10 Sport píše, že by mohli Reds z Anfield Road pokazit plány motivých čínských klubů, které ho chtěli přivést do tamní Super League.

Bývalý střelec Lille, Saint-Étienne či AC Milán je totiž silně spojován jak s Guangzhou Evergrande, tak s Beijing Guoan. V jejich souvislosti už se dokonce psalo o přestupové sumě ve výši 63,5 milionů liber.

Nyní by však měl vstoupit do hry i osmnáctinásobný šampion Anglie, který po prodeji Philippe Coutinha disponuje velkou hotovostí. Do města Beatles by mělo z katalánské metropole připlout přes 140 milionů liber.

Osmadvacetiletý snajpr BVB přesvědčuje o svých kvalitách také v právě probíhajícím ročníku 2017/2018. K tomuto datu si ve všech soutěžích připsal 21 branek a ve střelecké tabulce bundesligy je momentálně na druhém příčce za Lewandowskim.

S německým manažerem Kloppem již navíc osmadvacetiletý kolega Götzeho, Reuse, Sahina, Weigla a spol. v minulosti pracoval právě ve vestfálském Signal Iduna Parku.

Barcelona přepsala svou historii koupí Coutinha, předmětem zájmu však stále zůstává někdo jiný