Když prohráváme my, chováme se stále jako velký tým, naráží Mourinho na Guardiolu

Když prohráváme my, chováme se stále jako velký tým, naráží Mourinho na Guardiolu

José Mourinho se na tiskové konferenci před zápasem Ligy mistrů proti Sevillě vyjádřil k událostem po prohře Manchesteru City na půdě Wiganu a jeho následný konec v FA Cupu. Obě lavičky se během zápasu totiž neshodly na vloučení Fabiana Delpha a frustrovaný Guardiola se po zápase pustil ve vnitřních prostorech stadionu do šarvátky s manažerem Wiganu, Paulem Cookem.

„Samozřejmě, že bychom chtěli být lepší v Premier League, ale stále žije naše šance v Lize mistrů i v FA Cupu. V EFL Cupu jsme vypadli ve čtvrtfinále po tom, co jsme loni vyhráli celý turnaj. Když prohráváme, chováme se stále jako velký tým. Říkám to jako manažer Manchesteru United, je to rozdíl v chování,“ prohlásil Mourinho pro BT Sport a zcela jednoznačně tím narážel na městského rivala United.

United se v rámci osmifinále Ligy mistrů představí proti španělské Seville a v případě postupu do čtvrtfinále se můžou "Rudí ďáblové" potkat právě s Manchesterem City, což by byla v těchto napjatých chvílích určitě zajímavá konfrontacedvou předních evropských manažerů a zcela odlišných filozofií a pohledů na fotbal.

Anglickou Premier League však pravděpodobně vyhraje Manchester City, který si během vydařeného podzimu vybudoval obrovský náskok, který v současnosti činí šestnáct bodů na druhý Manchester United. "Citizens" dostali v osmifinále Ligy mistrů švýcarskou Basilej, kterou v prvním zápase venku deklasovali 4:0 a míří tak za pohodlným postupem do čtvrtfinále milionářské soutěže.