Zbaví se Real Balea? Zidane promluvil o situaci Velšana v klubu

Zbaví se Real Balea? Zidane promluvil o situaci Velšana v klubu

Gareth Bale je jako na houpačce. V lize dá o víkendu hattrick a o tři dny později v Lize mistrů zklame na plné čáře, obrazně řečeno. A to není zrovna přívětivé. Jak s ním Real v létě naloží?

Vedle Cristiana Ronalda je samozřejmě dobré mít rychlíka, jenž ale umí i vystřelit z dálky nebo udeřit hlavou. Jeho výpadky formy a neustálá zranění jsou však problém.

Je to natolik velká potíž, že už Zinedine Zidane a jeho muži nechtějí mít rychlíka z Walesu ve svém týmu? Toť otázka. Ve své největší formě je k nezaplacení a k nezastavení, to je ovšem málokdy a právě kvůli tomu nepatří nyní mezi absolutní špičku.

I Zidane se už k problému neproblému vyjádřil. "Gareth Bale pro nás odvedl velký kus práce a máme jej rádi. V životě však někdy nevychází věci podle představ," cituje jej deník Independent...

Ten samý tisk pak píše, že je Real Madrid ochotný Garetha Balea prodat a uvolnit místo jiným hvězdám. Jako třeba Harry Kanovi, Edenu Hazardovi nebo Robertu Lewandowskému. Že jsou tito hráči horší než Bale? Možné to je. Nicméně Bílý balet potřebuje hvězdu s konzistentními výkony a tou Gareth Bale není.