Neville opět kritizuje. Jediný náš světový hráč je de Gea, smutní legenda United

Neville opět kritizuje. Jediný náš světový hráč je de Gea, smutní legenda United

Legendární kapitán Manchesteru United Gary Neville nedávno kritizoval drahé hvězdy Sanchéze, Pogbu a Lukaka a nyní svou kritiku rozšířil na téměř celý tým.

Manchester United má tým plný hvězd a ty rozhodně levné nebyly. Paul Pogba přestupoval na Old Trafford z Juventusu jako nejdražší hráč historie a ani Romelu Lukaku nebyl nejlevnější. Všichni navíc na anglické poměry pobírají nadprůměrný plat.

Přitom nehrají tak, jak by si fanoušci United, jako například i Neville, přáli. Například před deseti lety vyhrál Manchester United Ligu mistrů s podstatně levnějším kádrem.

To ale Neville nekritizuje. Nelíbilo se mu, že Pogba, Sanchéz a Lukaku nehrají dostatečně týmově. Teď ale zaútočil, ač v dobrém, na celý současný kádr Manchesteru United. A to i přesto, že hrají Rudí ďáblové tuto sezónu podstatně lépe než tu předešlou.

Za dob Nevilla hráli v Manchesteru United pouze světoví hráči. Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Nemanja Vidič, Ryan Giggs, Paul Scholes nebo sám Gary Neville. Že by to už tak nebylo? Vždyť Sanchéz, Pogba, Lukaku, Mata nebo Rashford patří taktéž ke světové špičce.

Problém je podle legendárního beka v jejich přístupu a v tom, že nehrají dostatečně týmově. V tom je podle Nevilla tím doslova světovým hráčem z kádru současného Manchesteru United paradoxně pouze brankář David de Gea. "David de Gea je jediným hráčem United za posledních pět nebo šest let, který je opravdu světový. Pokud k tomu bude Alexis Sanchéz přistupovat týmově, stane se jím taky," prozradila historická ikona klubu.