Pogba, Lukaku a Sanchéz zklamávají, kritizuje je legenda Rudých ďáblů!

Pogba, Lukaku a Sanchéz zklamávají, kritizuje je legenda Rudých ďáblů!

Alexis Sanchéz zatím v Manchesteru United za krátkou dobu díru do světa neudělal, je však možné, že to ještě napraví. To Paul Pogba a Romelu Lukaku také nehrají podle očekávání.

Celé trio hvězdných hráčů Manchesteru United tak bylo terčem kritiky. Všichni stáli hodně peněz a pobírají silně nadprůměrný plat, proto od nich celá organizace včetně fanoušků očekává mnohem více. Na druhou stranu se ale nedá říct, že hrají špatně, jen by to prostě mělo a mohlo být lepší.

Je celkem obvyklé, že vás kritizují fanoušci. Ovšem málokterý bývalý fotbalista má tu odvahu a udělá to, neboť sám ví, jak těžké je předvádět výkony permanentně dobře v tak špičkovém klubu. Garymu Nevillemu se to ale podstatně celou kariéru dařilo a i proto ho měli fanoušci tak rádi.

A i on si dovolil kritizovat nové hvězdy Manchesteru United. Jeho kritika byla ale samozřejmě věcnější než ta, kterou obvykle říkají čeští fanoušci Brna nebo Ostravy. 

"Všichni tito hráči jsou výborní. O tom žádná. Nicméně nehrají tak, jak bychom chtěli a potřebovali. Jsou to výborní individualisté, ale nikdy jsem od nich neviděl, že by udělali hezkou týmovou akci a jednoduše zakončili. Máme tu hvězdné hráče jako Sanchez, Pogba, Lukaku, Mata nebo Rashford, ale co z toho, když nedokáží hrát týmově? Možná jsou dobří, ale rozhodně to na hřišti neukazují" říká Neville.