Další mávání Emirates Stadium? Arsenal se chystá prodat Ramseyho

Další mávání Emirates Stadium? Arsenal se chystá prodat Ramseyho

Jak zaznělo na stránkách britského listu Daily Mail, londýnští Kanonýři jsou letos v létě připraveni prodat sedmadvacetiletého velšského středopolaře Aarona Ramseyho.

Tomu aktuální ročník Premier League poměrně vychází - i když jeho klub momentálně výsledkově tápe, sám krajan Balea či Allena skóroval šestkrát a u dalších šesti tref asistoval svým spoluhráčům.

Deník napsal, že se vedení Arsenalu obává hráčova odchodu zdarma, ke kterému by mohlo dojít v roce 2019 po vypršení jeho stávajícího kontraktu.

Londýnská značka z Emirates Stadium už začala s hledáním alternativ, aby se vyhnula nepříjemné situaci, které čelila s Mesutem Özilem a Alexisem Sánchezem.

Oba zmínění vstupovali do poslední sezony bez nových smluv, což Arsenalu přineslo Chilanův odchod na Old Trafford a Özilův notně vylepšený plat na 350 tisíc liber týdně.

Trojnásobný vítěz FA Cupu, který už nasbíral za svou rodnou zemi více než padesát mezinárodních vystoupení, je součástí Arsenalu řadu let. V minulosti oblékal trikoty Cariffu City a Nottinhamu Forest.