Přestupové drby: rošády v Arsenalu, Modrič a Ibrahimovič v jednom týmu?

Přestupové drby: rošády v Arsenalu, Modrič a Ibrahimovič v jednom týmu?

Přestupovým trhem v posledních dnech jednoznačně hýbou události v Arsenalu, kde se po avizovaném odchodu trenéra Wengera uvolnilo manažerské místo. A že padají zajímavá jména! Ovšem ani na hráčském trhu není o spekulace nouze. Pojďte se podívat na poslední přestupové drby.

 

Podle deníku Daily Mail byl Wenger se svým odchodem obeznámen už před čtyřmi týdny, nicméně hledal vhodnou příležitost, aby informaci oznámil.

A podle listu Times je jedním z favoritů na jeho místo Luis Enrique. Na bývalého barcelonského trenéra si sice brousila zuby i Chelsea, ta svou pozornost ale nyní zaměřila na Maxe Allegriho z Juventusu, v hledáčku Blues dále zůstává i neapolský Maurizio Sarri.

Deník Bild informuje, že dalším kandidátem Gunners by mohl být Lucian Favre, šedesátiletý švýcarský trenér francouzského Nice.

Už jsem na stránkách eFotbal infomovali, že šéf PSG Unai Emery naznačil, že jeho nástupcem u pařížského klubu by mohl být právě Wenger. Nicméně Daily Mirror píše o jiné variantě: šéfové PSG si prý přejí, aby se Wenger stal prezidentem klubu, protože disponuje rozsáhlými zkušenostmi a kontakty ve světovém fotbale.

A pojďme k hráčům. Podle Times José Mourinho nebude bránit odchodu dvaadvacetilého Anthony Martiala z Manchesteru United.

O neapolského záložníka Jorginha je velký zájem. On sám ale preferuje přestup do Manchesteru Citu před přesunem do konkurenčních United. Informuje The Sun.

Luka Modrič by si podle stanice SVT Sport rád zahrál se Zlatanem Ibrahimovičem. Proto doufá, že švédský útočník bude pokračovat v kariéře a na chorvatského hráče v MLS počká.