Mbappé apeluje na vedení PSG: Přiveďte tuto hvězdu Chelsea a vyhrajeme Ligu mistrů

Mbappé apeluje na vedení PSG: Přiveďte tuto hvězdu Chelsea a vyhrajeme Ligu mistrů

Aktuální lídr Ligue 1 se v průběhu několika příštích týdnů bude poohlížet po novém trenérovi a v rámci hledání by mohl upřít svůj zrak i na jednoho hráče z řad Chelsea. Mbappé je ochotný propojit své touhy s těmi, jež si žádá sám klub, a navrhuje řešení.

Chelsea v letošní sezoně má potíže podávat konzistentně kvalitní výkony, avšak pokud bychom měli jmenovat jednoho hráče, který drží jejich ambice vždy nad hladinou, pak je to záložník N'Golo Kanté. A právě o tohoto neúnavného francouzského středopolaře má velký zájem nejen Mbappé, ale i více klubů.

„Kanté je neuvěřitelný hráč, který by tu měl být s námi. S ohledem na naše potřeby on představuje přesně to, co nám tu chybí,“ vychvaloval útočník PSG svého reprezentačního kolegu.

„Myslím si, že by do našeho týmu perfektně zapadl. Je to také Francouz a pokud přineseme více domácích hráčů do naší ligy, zvýší to její kreativitu,“ pokračoval.

„Co je však důležité, jeho kvalita by byla přínosem jak pro nás, tak i pro naplnění našich cílů,“ dodal.

PSG se v rámci blížícího se přestupového období poohlédne po dalších zvučných posilách a vzhledem k potřebám kádru se opravdu bude jednat o posilu do středu zálohy. Prozatím byl pařížský celek nejčastěji skloňován s Fabinhem hrajícím v konkurenčním Monaku, ovšem ani jistý zájem o Kantého nemůžeme zcela vyloučit.