Asensio straší velkokluby. Koho už sestřelil?

BÍLÝ BALET

Real Madrid útočí už na čtvrtý titul v Lize mistrů v řadě. Ty předešlé dva vyhrál mimo jiné i díky brankám Marca Asensia v jarní části soutěže. Právě rodák z Mallorcy zaznamenal důležité góly v cestě do finále v Cardiffu, respektive v Kyjevě. Asensio to na velké týmy zkrátka umí...

vs. Bayern Mnichov – čtvrtfinále Ligy mistrů 2016/17

I v této sezóně vedla cesta Realu Madrid do finále Ligy mistrů přes Mnichov, tehdy se však dva velkokluby střetly už ve čtvrtfinále. Dvojzápas v žádném případě nezklamal, sečtené skóre bylo 6:3 ve prospěch Bílého baletu, viděli jsme ale i hodně kontroverzních situacích a také prodloužení.

Pět z šesti gólů vstřelil Cristiano Ronaldo. Dvakrát si zakřičel gól v Mnichově a doma na San Bernabeu zaznamenal CR7 hattrick. Dvě z těchto branek byly zaznamenány až v prodloužení, neboť oba zápasy skončily po 90 minutách 2:1 ve prospěch hostů. Po dvou brankách CR7 v nadstaveném čase se ale trefil i Asensio, jenž parádní akcí překonal Manuela Neuera a pečetil postup Realu Madrid do semifinále.