Se sparťanem Ben Chaimem už se jedná o rozvázání smlouvy. Které 4 kluby stojí o jeho příchod?

Se sparťanem Ben Chaimem už se jedná o rozvázání smlouvy. Které 4 kluby stojí o jeho příchod?

Jak jsme vás již informovali v minulých dnech, pátá Sparta se bude v letní pauze snažit prodat několik cizinců, kterým jejich angažmá v letenské Generali aréně tak úplně nesedlo.

Jedním z nich je samozřejmě i osmadvacetiletý izraelský reprezentant Tal Ben Chaim, jenž přišel do české ligy loni v létě za více než 70 milionů korun a jednu dobu byl nejdražším nákupem v historii soutěže.

175 centimetrů vysoký rychlík už je předmětem jednání. Izraelská média píší o tom, že slavné "S" nabízí záložníkovi kompenzaci ze zbytku jeho kontraktu, aby ho mohl prodat zpět do Izraele za nižší cenu.

Zájem o bývalého borce Maccabi Petah Tikva a Hapoelu TEl Aviv je hned na několika adresách a konkrétně jde o kluby Hapoel Be´er Sheva, Maccabi Haifa, Hapoel Kiryat Shmona a Maccabi Tel Aviv, kde působil tři roky před příchodem do české metropole.

Pokud by dvojnásobný šampion izraelské Ligat Ha´al zvolil čerstvého mistra Hapoel Be´er Sheva, za který v tomto ročníku také desetigólový Tomáš Pekhart, čekala by ho Liga mistrů. V přípace Maccabi Tel Aviv pak Evropská liga.

A mimochodem - do své rodné země by se měl vráti také turecký střední obránce Semih Kaya. V případě bývalého borce Galatasaraye Istanbul by mělo jít o roční hostování...