Vyhasínající supertalent Realu si zahraje po boku Karavajeva a Bera

Vyhasínající supertalent Realu si zahraje po boku Karavajeva a Bera

Někdejší obrovský talent norského fotbalu Martin Odegaard, který již pár let patří Realu Madrid, odchází na další hostování, jež se znovu uskuteční v nizozemské Eredivisii.

Tentokráte už ovšem nikoliv v Heerenveenu, ale ve Vitesse Arnhem, což je adresa, na které nově působí například exsparťan Vjačeslav Karavajev nebo slovenský středopolař Matúš Bero, jenž dorazil do země tulipánů z Turecka.

Teenagera, který debutoval v norské lize za Strömgodset již ve svých patnácti letech a nedlouho poté se objevil také v národním mužstvu, čeká v bývalém klubu Tomáše Kalase či Bonyho Wilfrieda roční mise do června 2019.

Momentálně třetí Vitesse, které hraje domácí zápasy v GelreDome pro více než 25 tisíc diváků, zahájilo nizozemskou soutěž výhrou a remízou, to vše při skóre 6:2.

Norského středopolaře s pouhým jedním soutěžním startem za Bílý balet povede ostřílený ruský odborník Leonid Slutskij, který předtím působil na lavičce ruské reprezentace, CSKA Moskva nebo Hullu City, kde však příliš dlouho nevydržel.