Že nebyl Ronaldo první? Směšné, ostudné, výsledek se nám nelíbí, čertí se Juventus i Portugalcův agent

Že nebyl Ronaldo první? Směšné, ostudné, výsledek se nám nelíbí, čertí se Juventus i Portugalcův agent

V posledních čtyřech letech byli vyhlašováni nejlepším hráčem Champions League pouze Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Jejich nadvláda byla přerušena až letos a postaral se o ni bývalý Portugalcův spoluhráč ze San Bernabéua Luka Modrič.

Vicemistr světa z Ruska za sebou v hlasování trenérů a novinářů nechal nejen Mohameda Salaha, ale právě i CR7, což se však příliš nelíbilo jak super agentovi Jorge Mendesovi, tak novému zaměstnavateli z turínského Juventus Stadium.

Zejména manažer byl ve svém vyjádření hodně ostrý. "Je to směšné. Cristiano vstřelil patnáct branek a přivedl Real Madrid ke třetímu triumfu po sobě. Je to celé ostuda," kroutil hlavou Mendes, do jehož portfolia mimo jiné patří také David de Gea, Diego Costa, James Rodríguez či José Mourinho.

A jak reagoval úřadující držitel Scudetta? "Tato cena se vztahuje k Champions League a nikoliv k mistrovství světa. Cristiano nabídl v minulém ročníku fanouškům hodně emocí i fantastických gólů. Proto se nám výsledek nelíbí," přidal výkonný ředitel Bianconeri Giuseppe Marotta.

Samotný kolega Bonucciho, Dybaly, Mandžukiče a spol. by rád co nejrychleji ukončil čekání na první branku v Serii A. Další šance bude mít v sobotu večer v Parmě.