TOP 3 největší letní posily Juventusu očima Nedvěda?

TOP 3 největší letní posily Juventusu očima Nedvěda?

V Serii A je Juventus jasným králem, o čemž svědčí zisk sedmi Scudett v řadě. Ligu mistrů však Stará dáma ovládla naposledy před dvaadvaceti lety a od té doby nic. To vše i přesto, že si od té doby zahrála pět finále, z toho dvě v posledních čtyřech letech.

Také proto bude mít Allegriho družina velké ambice i v pohárové Evropě. "Naše cíle se nikdy nezmění. Jak říká náš prezident, jediné, co se počítá, je vítězství. Vyhrát každý zápas v každé soutěži je jediné, co nás zajímá," nechal se slyšet viceprezident Juve Pavel Nedvěd.

Bývalý kapitán české reprezentace se vyjádřil také ke třem letním turínským nováčkům, kteří dorazili do Juventus Stadium společně se stoperem Leonardem Bonccim, jenž dorazil za 35 milionů eur a brankářem Mattiou Perinem, jehož si šampione Serie A pořídil z Janova za 12 milionů eur.

Exliverpoolský německý reprezentant Emre Can by měl být ve městě Fiatu velmi důležitým článkem. "O Emrem Canovi se příliš nemluví, přitom jde z našeho pohledu o cenný příchod. Chtěly ho všechny velké evropské kluby, ale povedlo se to nám. Uvidíte, že pro náš tým bude hodně důležitý," zhodnil čtyřiadvacetiletého středopolaře "Grande Paolo".

V podobném duchu mluvil i o jeho vrstevníkovi, portugalském obránci Joao Cancelovi, jenž dorazil do Turína za 40,4 milionů eur. "Cancelo je rovněž významnou posilou. Málokterý hráč má takový charakter, techniku a entuziasmus. Budeme na něj spoléhat zejména v Evropě," uvedl na adresu někdejšího borce Valencie bývalý hráč Sparty či Lazia.

A CR7, který Juve stál na více než 100 milionů eur, je samozřejmě kapitolou samou pro sebe. Jeho příchod italskému mistrovi pomůže i marketingově - sociální sítě, merchandising i televizní práva už ostatně závratně rostou ještě před zahájením prvního kola. "Cristianův příchod pomůže nám i celému italskému fotbalu. To, že se nám povedlo přivést Cristiana, je něco výjimečného. Znovu jsme tím potvrdili úmysl zařadit se mezi největší kluby v Evropě," uzavřel Nedvěd.