Mbappému vytekly nervy: Udělal bych to znova, i když to na hřiště nepatří

OBSAHUJE VIDEO

Hráči jsou taky jenom lidé, přesto by se měli umět na hrací ploše během zápasů ovládat. Nervy v tomto případě vytekly hvězdičce PSG, která v závěru utkání proti Nimes obdržela červenou kartu. Kylian Mbappé však překvapil veřejnost, když si místo sypání popelu na hlavu neodpustil poznámku, že by se tak zachoval znovu.

Pařížský gigant vede tabulku nového ročníku Ligue 1 po čtyřech vítězstvích ve stejném počtu zápasů. Jako poslední pod jeho rukama padlo Nimes 4:2. Mezi střelce se zapsali všechna ofenzivní esa týmu, tedy Neymar, Di María, Mbappé i Cavani. Rozhodnuté utkání však v 93. minutě lemoval incident, po kterém odešel Mbappé do sprch o pár minut dříve než jeho spoluhráči.

Stalo se tak ve středu hrací plochy, kdy ho poslal k zemi domácí Savanier. Ten zasáhl Mbappého kolenem z boku do stehna a křídlo PSG si to nenechalo líbit. Okamžitě se zvedl a poslal k zemi soupeře. Následná mela musela být ukončena až hlavním sudím, který rozdal červený list na obě strany.

„Ničeho nelituju, udělal bych to znovu. Omluvím se fanouškům a spoluhráčům, ale tyhle věci nemohu tolerovat. Nahromadilo se tam mnoho věcí a byla to poslední akce zápasu. Nemyslím, že tohle by mělo patřit na hřiště, ale na tom nezáleží. Rozhodčího verdikt akceptuji, vím, že jsem oslabil tým,“ prohlásil Mbappé po utkání, když emoce lehce opadly.