Neymar nebo Mbappé? Někdejší opora Realu má o nástupci CR7 jasno!

Neymar nebo Mbappé? Někdejší opora Realu má o nástupci CR7 jasno!

Real Madrid v létě přišel o svou dlouholetou ikonu a držitele celé řady rekordů Cristiana Ronalda. Fenomenální Portugalec si šel vyzkoušet Serii A a na San Bernabéu řeší, co s tím. Žádná náhrada za CR7 totiž do Madridu nedorazila. Mluvilo se o Kylianu Mbappém, Neymarovi nebo Edenu Hazardovi, ovšem zůstalo pouze u slov. Co na to říká někdejší záložník Los Blancos Steve McManaman?

Podle jeho názoru by do bílého baletu lépe zapadl francouzský expres, který zazářil i na světovém šampionátu v Rusku. Na rozdíl od Brazilce, jehož jméno bylo spojováno spíše s divadelním uměním, dotáhl Mbappé Francii až ke zlatu. Hazard nehrál vůbec zle, ale na finále to nestačilo. Ani jeden z nich však do Madridu nezamířil. Zatím.

Je jasné, že Real bude chtít co nejdříve získat velkou posilu do ofenzivy, která by dokázala alespoň z části zacelit díru po Ronaldovi. Zcela úplně to asi půjde jen horko těžko.

Zatímco prezident klubu Florentino Peréz by raději získal Neymara, McManaman se přiklání na stranu francouzského mladíka. „Pokud by přišel Neymar, měl by to těžké už vzhledem ke své minulosti v Barceloně. Ale znám Peréze, on ho hodně chce,“ prozradil pro goal.com bývalý anglický reprezentant.

„Pokud ale chcete mít špičkového útočníka pro příštích deset let, tak není jiná volba než Mbappé. Je mu pouze devatenáct a už nyní je světovou hvězdou. Kdybych si měl vybrat ideální náhradu za Ronalda, byl by to právě Francouz,“ pokračoval McManaman.