Známé tváře, od nichž se na letošním prvoligovém poli čekalo čekalo kapánek více?

Zatímco Diop, Budínský, Doležal, Kanga, Vaněček, Trávník, Stoch, Beauguel, Tetteh nebo Komličenko jsou ve Fortuna:liga vidět dostatečně, najdou se i tací, od kterých se toho v soutěžním ročníku 2018/2019 čekalo více. Redakce eFotbal.cz si posvítila na šest z celé plejády borců, kteří by mohli hrát ve svých současných týmech vzhledem ke svému jménu a historii o něco výraznější roli.

Známé tváře, od nichž se na letošním prvoligovém poli čekalo čekalo kapánek více?

Davis Ikaunieks (24 let, Jablonec)

Bývalý střelec Jihlavy, o kterého se měla ještě před pár měsíci prát kompletní tuzemská špička, se zatím na severu Čech v rámci Fortuna:ligy neprosadil. Ba co víc, v současnosti nepatří ani do základu Petra Rady, o čemž svědčí pouze dva pobyty mezi jedenácti vyvolenými z celkových čtrnácti případů. Během 257 minut čistého času se střelecky ještě neprosadil a zůstává ve stínu Chramosty i Doležala, kteří už skórovali čtyřikrát, respektive pětkrát.

Lukáš Pokorný (25 let, Slavia)

Vytáhlý stoper se vrátil do české ligy v úvodu letošního roku za 800 tisíc eur. Během jedenácti měsíců ve vršovickém Edenu se mu však nepodařilo přesvědčit jeho staronového trenéra Jindřicha Trpišovského, že patří do základní sestavy a tak si připsal za celé jaro a dosavadní podzimní část pouhých 5 dílčích vystoupení. Na to, že hrál svého času stabilně Ligue 1 v dresu Montpellieru je to málo a pakliže slavné "S" neprodá jednoho či dva střední obránce, exliberecký kapitán se bude z Prahy brzy poroučet.