Juventus chce dalšího hráče Realu. Kterého? A pomůže s přemlouváním i Ronaldo?

Juventus chce dalšího hráče Realu. Kterého? A pomůže s přemlouváním i Ronaldo?

Přestupem léta byl jednoznačně příchod Ronalda z Realu Madrid do Juventusu Turín za přibližně 100 milionů eur. Na stejné trase by mohl ale podle italského deníku Calciomercato putovat v nejbližší době také jiný špičkový hráč. Tím hráčem by neměl být nikdo jiný než šestadvacetiletý španělský záložník Francisco Román Alarcón Suárez, nebo-li Isco.

Isco býval dlouhá léta jednou z hlavních opor "Bílého baletu". Pod trenérem Solarim se však do základní sestavy madridského celku dostává spíše sporadicky. Navíc již v minulosti změnil o pozitivním působení změný prostředí. S Ronaldem měl Isco během doby svého působení v klubu dobré vztahy a jeho příchod do Juventusu je podle italských médií reálný, přičemž turínský celek nad ním vážně uvažuje. 

Až do roku 2022 má však technicky založený Španěl smlouvu v Realu Madrid a v případě skutečného zájmu by musel Juventus zaplatit tučné odstupné v řádu mnoha desítek milionů eur. Sám Isco působí v Realu od roku 2013, kdy přišel jako velký talent z Málagy. Svůj potenciál se mu podařilo naplnit a za klub doposud odehrál celkem 255 soutěžních zápasů, ve kterých vstřelil úctyhodných 45 gólů.

S klubem navíc vyhrál jednou španělskou La Ligu, jednou španělský pohár Copa del Rey a celkem čtyřikrát nejprestižnější evropskou klubovou soutěž, Ligu mistrů. Za španělský národní tým odehrál Isco od roku 2013 dohromady 34 zápasů, ve kterých skóroval 12krát. S reprezentací byl mimo jiné na letošním mistrovství světa.