Ševčík bude zaměstnanec Slovanu už jen pár dní: Věřím v celý realizační tým Slavie a hlavně Trpišovskému jako trenérovi

Ševčík bude zaměstnanec Slovanu už jen pár dní: Věřím v celý realizační tým Slavie a hlavně Trpišovskému jako trenérovi

Zákulisní boj o liberecký mozek Petra Ševčíka nakonec přeci jen vyhrála Slavia. Bývalý středopolař Sigmy Olomouc to potvrdil po duelu 18. kola s Opavou, který nedohrál kvůli vyloučení.

Loučení s dresem Slovanu si však nepochybně představoval jinak. Vyloučení rozdýchával velmi těžko. "Podle mě bylo úplně směšné. Za prvé jsem odehrál nejdříve balón a za druhé mi Kayamba skočil na kotník. Nechápu to. Chtěl jsem si užít poslední dva zápasy a kvůli vyloučení nebudu hrát už na Bohemce. To mě hrozně mrzí," krčil rameny kolega Potočného, Hybše, Breiteho a spol.

A co jednání se sešívaným klubem z Edenu? Dle jeho slov už je to definitivní. "Můžu říct, že se to hnulo, ale stále jsem zaměstnancem Slovanu. Soustředím se na Slovan, i když po vyloučení už nemám vlastně na co. Ještě týden jsem tedy zaměstnancem Slovanu," ozřejmil na stránkách fcslovanliberec.cz čtyřiadvacetiletý záložník, jemuž se ozvala také Sparta.

Co tedy rozhodlo pro jejího konkurenta z Vršovic? "Rozhodně postava trenéra Trpišovského, který si mě vzal i sem do Liberce. Věřím v celý realizační tým a hlavně jemu jako trenérovi," odkázal se na postavu Jindřicha Trpišovského nynější svěřenec Zsolta Hornyáka.