Slavia s Petrohradem a v Jablonci, Sparta v Příbrami, Plzeň s AS Řím a Karvinou, Liverpool s Neapolí a United!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 11. do 17. prosince? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii s Petrohradem a v Jablonci, Spartu v Příbrami, Plzeň s AS Řím a Karvinou či Liverpool s Neapolí a Manchesterem United.

Slavia s Petrohradem a v Jablonci, Sparta v Příbrami, Plzeň s AS Řím a Karvinou, Liverpool s Neapolí a United!

ÚTERÝ 11. PROSINCE 2018

8.30: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

13.00: TIKA-TAKA 18 (reportáže a témata 16. kola české Fortuna:ligy) – O2

TV Fotbal. O2 TV Sport ve 17.30 hodin.

18.00 (výkop 18.10): Sparta Praha – FK ERA-PACK Chrudim (finálové utkání Poháru FAČR ve futsalu ve Zruči nad Sázavou) – ČT Sport. Záznam v 1.05 a ve středu v 10.00 hodin.

18.30 (výkop 18.55): Galatasaray Istanbul – FC Porto, FC Schalke 04 – Lokomotiv Moskva (utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.30 (výkop 21.00): FC Liverpool – SSC Neapol (utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport. 

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona – TottenhamHotspur, Inter Milán PSV Eindhoven, CZ Bělehrad – FC Paris Saint-Germain, AS Monako – Borussia Dortmund, Club Bruggy – Atlético Madrid (utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

22.05: Sestřih z 16. kola anglické Premier League – ČT Sport.

23.00: Sestřih z úterních utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

 

STŘEDA 12. PROSINCE 2018

8.45: Sestřih z úterních utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

18.30 (výkop 18.55): Viktoria Plzeň – AS Řím (utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

18.50 (výkop 18.55): Real Madrid – CSKA Moskva ((utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): Manchester City – TSG 1899 Hoffenheim, FC Valencie – Manchester United, Šachťar Doněck – Olympique Lyon, YoungBoys Bern – Juventus Turín, Benfica Lisabon – AEK Atény (utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů)– O2 TV Fotbal.

21.20 (výkop 21.00): Ajax Amsterdam – Bayern Mnichov (utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport. Polská TVP1 ve 20.55 hodin.

23.00: Sestřih ze středečních utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

23.15 (záznam, výkop 16.00): Ajax Amsterdam – Bayern Mnichov (utkání 6. kola základní skupiny juniorské Ligy mistrů) – německý Sport 1.de.

 

ČTVRTEK 13. PROSINCE 2018

9.00: Sestřih z úterních utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

10.15: Sestřih ze středečních utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

12.00: Los čtvrtfinále Poháru FAČR/MOL Cup v Praze na Strahově – ČT Sport.

18.00: Sestřih z utkání 6. kola Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.

18.20 (výkop 18.55): Dynamo Kyjev – FK Jablonec (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1. ČT Sport záznam v pátek v 8.35 hodin.

18.45 (výkop 18.55): Rapid Vídeň – FC Glasgow Rangers (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 21.00): Slavia Praha – Zenit Petrohrad (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – ČT 2.ČT Sport záznam ve 3.55 hodin.

20.40 (výkop 21.00): Spartak Trnava – Fenerbahce Istanbul (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

20.55 (výkop 21.00): FC Kodaň – Girondins Bordeaux (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

22.40: InSportline Gól týdne (anketa o nejlepší gól 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

22.45: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 19. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

23.05: Sestřih ze čtvrtečních utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy – ČT Sport.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy – NOVA Sport 1.

 

PÁTEK 14. PROSINCE 2018

10.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 19. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): Baník Ostrava – Sigma Olomouc (utkání 19. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 0.40 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Holstein Kiel – Arminia Bielefeld (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): MSV Duisburg – Hamburger SV (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Norimberk – SC Freiburg (utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Sheffield United– FC West Bromwich Albion (utkání 22. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Livingston – FC Heart of Midlothian (utkání 18. kola skotské Premiership) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): OGC Nice– AS Saint Étienne(utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo – UD Leganés (utkání 16. kola španělské La Ligy) –Digi Sport 2.

 

SOBOTA 15. PROSINCE 2018

9.35: Evropská liga (magazín po 6. kole základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport.

12.55 (výkop 13.00): FC Getafe– Real Sociedad San Sebastian (utkání 16. kola španělské La Ligy) –Digi Sport1.

12.55 (výkop 13.00): Union Berlín – VfLBochum (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FC Sankt Pauli – SpVgg Greuther Fürth(utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): Manchester City – FC Everton (utkání 17. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

14.50 (výkop 15.00): Bohemians Praha 1905 – Slovan Liberec, 1. FC Slovácko – Dukla Praha, FK Teplice – Fastav Zlín, Slezský FC Opava – FK Mladá Boleslav (utkání 19. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): Clermont Foot– RC Lens (utkání 18. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – Nova Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Hannover 96 – Bayern Mnichov (utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.

15.25 (výkop 15.30): TSG 1899 Hoffenheim– BorussiaMönchengladbach(utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.

15.55 (výkop 16.00): AFC Huddersfield Town– FC Newcastle United (utkání 17. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

16.10 (výkop 16.15): Real Valladolid – Atlético Madrid (utkání 16. kola španělské LaLigy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

16.30 (výkop 17.00): 1. FK Příbram – Sparta Praha (utkání 19. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport. O2 TV Fotbal v 16.55 hodin. O2 TV Fotbal záznam v neděli v 11.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): FCO Dijon –FC Paris Saint-Germain (utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.00: LASK Linec – SV Mattersburg (utkání 18. kola rakouské Tipicobundeligy) – Arena Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – Udinese Calcio (utkání 15. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Fulham– FC West Ham United (utkání 17. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): Borussia Dortmund– Werder Brémy (utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport1.

18.25 (výkop 18.30): Real Madrid – Rayo Vallecano (utkání 16. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

19.00: FC Rio Aves – SC VitóriaGuimaraes(utkání 13. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

19.00: FC Sion – FC Basilej (utkání 18. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 21.45 hodin.

19.45: Heracles Almelo – PSV Eindhoven (utkání 16. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.15 (výkop 20.30): FC Turín – Juventus Turín (utkání 15. kola italské Serie A) – TV Seznam, Digi Sport 1 ve 20.25 hodim.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Tottenham Hotspur – FC Burnley (utkání 17. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): SD Eibar– FC Valencie (utkání 16. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

21.30: CD Santa Clara – FC Porto (utkání 13. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Wolverhampton Wanderers– AFC Bournemouth (utkání 17. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 16. PROSINCE 2018

11.55 (výkop 12.00): FC Sevilla – FC Girona (utkání 16. kola španělské LaLigy) –Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

12.25 (výkop 12.30): SPAL 2013 Ferrara – ACChievo Verona (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.30 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Hibernian– Celtic Glasgow (utkání 18. kola skotské Premiership) – Digi Sport3.Záznam ve 23.05 hodin.

14.30: Ajax Amsterdam – De Graafschap (utkání 16. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): FC Southampton – FC Arsenal (utkání 17. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.00 hodin.

14.30 (výkop 15.00): Viktoria Plzeň -- MFK Karviná (utkání 19. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): Sampdoria Janov – FC Parma (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

15.05 (výkop 15.00): Olympique Nimes– OSC Lille (utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko –1. FSV Mainz/Mohuč (utkání 15. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Espanyol Barcelona – Real Betis Sevilla (utkání 16. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

16.45: Feyenoord Rotterdam – Fortuna Sittard (utkání 16. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Liverpool – Manchester United (utkání 17. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 22.55 hodin.

17.00: Austria Vídeň – Rapid Vídeň (utkání 18. kola rakouské Tipicobundeligy) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

17.35 (výkop 17.00): EA Guingamp – FC Stade Rennes (utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Bayer 04 Leverkusen(utkání 15. kola německé bundesligy) –Digi Sport2.

17.55 (výkop 18.00): CagliariCalcio– SSC Neapol (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SD Huesca – FC Villarreal (utkání 16. kola španělské La Ligy) –Digi Sport 3.

19.00: FC Lucern – FC St. Gallen (utkání 18. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): AS Řím– FC Janov (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): UD Levante– FC Barcelona (utkání 16. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.00: Sporting CP Lisabon – CD NacionalFunchal (utkání 13. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.15: Dohráno (souhrnné zpravodajství z 19. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

 

PONDĚLÍ 17. PROSINCE 2018

11.10: Dohráno (souhrnné zpravodajství z 19. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

12.00: Los osmifinále Ligy mistrů v Nyonu – Eurosport 1, O2 TV Fotbal.

13.00: Los play off (32) Evropské ligy v Nyonu – Eurosport 1, ČT Sport.

17.45 (výkop 18.00): FK Jablonec – Slavia Praha (utkání 19. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKA-TAKA 19 (reportáže a témata 19. kola české Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): Atalanta Bergamo – Lazio Řím (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Kolín nad Rýnem – 1. FC Magdeburg (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.30: Evropská liga (magazín po 6. kole základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport.

20.40 (výkop 20.45): FC Derby County – FC Nottingham Forest (utkání 22. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4, Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Deportivo Alavés– Athletic Bilbao (utkání 16. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.20: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy z 19. kola českéFortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 4.55 hodin.