Nový partner Bohemians 1905 by rád zažil v Ďolíčku podobný úspěch, jakým byl titul Spartaku Trnava

Nový partner Bohemians 1905 by rád zažil v Ďolíčku podobný úspěch, jakým byl titul Spartaku Trnava

Tento týden vyšlo najevo, že se vlastník uvadajícího Spartaku Trnava Vladimír Poór stal hlavním partnerem Bohemians Praha 1905. Do majetkových struktur však šéf ŽOS Trnava zasahovat nehodlá...

"Když slyším historky od Karola Dobiáše, tak to je přesně to, co chci ve fotbale zažívat. Fanoušci tohoto klubu vše prožívají srdcem. To je důvod, proč jsem začal Bohemku podporovat. Určitě jen ekonomicky jako sponzor. Nemám už zájem vstupovat do dalších klubů," pronesl funkcionář na webu šport.sk.

Vlastník firmy, jež realizuje opravy nákladních i osobních vlakových vozů a je spoluzodpovědná za modernizaci slovenské nákladní železniční dopravy, by Klokanům rád pomohl k nějakému úspěchu...

"Strašně rád bych s Bohemkou zažil něco podobného jako s Trnavou. Rád bych jí pomohl, aby z toho fanoušci Bohemians měli radost," pokračoval boss úřadujícího slovenského šampiona Poór, jehož vyjádření vyšlo na šport.sk.

První muž vršovického klubu Darius Jakubowiz, který začal nově spolupracovat s jedním z českých pivovarů, tento krok vřele vítá. "S Vladimírem se znám skoro 20 let. Domluvili jsme se na docela zajímavé sponzorské smlouvě na rok, která souvisí s jeho akvizicemi směrem k České republice," doplnil majitel momentálně třináctého celku Fortuna:ligy, kterého čeká v sobotu střet s Viktorií Žižkov.