Nejvyšší cíl příbramské družiny očima protřelého veterána Skácela?

Nejvyšší cíl příbramské družiny očima protřelého veterána Skácela?

Příbram v úterním duelu Tipsport ligy přejela druholigové Ústí nad Labem (5:2) a v jejím trikotu odehrál na Xaverově kompletních devadesát minut devětatřicetiletý "dědek" Rudolf Skácel.

Se zimní přípravou nemá kolega Švengera, Hlúpika, Jandery, Nitrianského, Rezka, Voltra či Fantiše ani v pokročiilém fotbalovém věku...

"Zatím je chuť a jsem i zdravý. Vydržím celý zápas běhat, takže pohoda. Příprava je ale krátká," upozornil webem ruik.cz citovaný defenzivní specialista s bohatou klubovou minulostí, jež zahrnuje i štace v Southamptonu, Herthě Berlín či Olympique Marseille.

Jeho nynější chlebodárce půjde do jara z dvanácté pozice. Na poslední místo má však náskok pouhých pěti bodů. O udržení nejvyšší soutěže ovšem svěřenec Josefa Csaplára nepochybuje a záchranu věří velmi pevně.

"Kdyby ne, tak bych tady neběhal. Věřím, že to zvládneme a co nejdříve se zachráníme," doplnil na stránkách ruik.cz funkční veterán, jenž oslaví čtyřicátiny za pár měsíců.

V souvislosti s novým ligovým formátem by byl naopak rád, aby soubor kouče Josefa Csapláre finišoval ve střední skupině, která je určená mužstvům mezi sedmým a desátým místem.

"My chceme vyhrát každý zápas, co je před námi a nejlepší by bylo, kdybychom se dostali do té střední skupiny. To je náš nejvyšší cíl," uzavřel portálem ruik.cz citovaný borec, jenž v Česku kopal také za Hradec Králové, Slavii, Zlín a Mladou Boleslav.