Opava dala signál Kopeckému, že s ním stále počítá. Kterých 6 hráčů podepsalo nové smlouvy?

Opava dala signál Kopeckému, že s ním stále počítá. Kterých 6 hráčů podepsalo nové smlouvy?

Slezský FC Opava si zatím vede jakožto nováček slušně a po úvodních devatenácti kolech Fortuna:ligy mu náleží průběžná devátá pozice se sedmibodovou ztrátou na první šestku.

Tento týden se v klubu prodlužovaly kontrakty a dotklo se to nejen hráčského kádru, ale také realizačního týmu včetně maséra Kamila Bitty či kondičního kouče Michala Hampela.

Novou smlouvu v kapse má také hlavní trenér Ivan Kopecký, jenž v průběhu podzimu nahradil u kormidla Romana Skuhravého a společně s ním také šestice fotbalistů Vilém Fendrich, Vojtěch Šrom, Matěj Hrabina, Václav Jurečka, Tomáš Smola a Pavel Zavadil.

Právě bývalý hráč Sparty, Baníku, Brna, Makabi Haifa či Arisu Soluň je jakožto čtyřicetiletý veterán úkazem a nejvyšší tuzemskou soutěž by mohl hrát i v jednačtyřiceti letech, kterých dosáhne letos v dubnu.

"Trenér Ivan Kopecký prodloužil smlouvu o dva roky. U hráčů se jedná o víceleté kontrakty," pronesl na webu sfc.cz generální manažer Alois Grussmann, jehož mužstvo čeká v sobotu 19. ledna duel proti slovenskému Trenčínu.