Klopp i Guradiola měli podle Mourinha větší podporu vedení, Kdy chce znovu naskočit do koloběhu?

Klopp i Guradiola měli podle Mourinha větší podporu vedení, Kdy chce znovu naskočit do koloběhu?

José Mourinho, který si ve službách Manchesteru United připsal 84 výher z celkových 144 zápasů, stále ještě tak úplně nestrávil předčasný odchod z Old Trafford. Podle svých slov neměl dostatečnou podporu od klubového vedení a jako příklad zmínil konkurenci...

"Podívejte se na Liverpool. Kolik hráčů tam bylo před příchodem Jürgena Kloppa. Žádný Alisson, žádný Van Dijk, Robertson, Salah, Firmino, Mané, Wijnaldum, Keita nebo Fabinho. Ani Guardiola také nebyl v Manchesteru City hned mistrem. Pak ale učinil dobrá rozhodnutí, která vedení podpořilo. Například nechtěl krajní beky Zabaletu, Sagnu, Kolarova a Clichyho. Takže v létě prodal čtyři beky a čtyři přivedl. Vedení ho v tom podpořilo," postěžoval si samozvaný "Special One", jehož vyjádření vyšlo na portálu ceskatelevize.cz.

Příliš dlouho by však Portugalec bez práce zůstat neměl a několik kontaktů už proběhlo. "Jsem rád za uplynulé týdny, během kterých jsem mohl zažít věci, které normálně nemohu. Ale znám se a vím, že na konci března už mi to stačit nebude. Musím si vše promyslet. Nerad o tom mluvím, ale tři nabídky už jsem odmítl, protože jsem neměl pocit, že je to to, co chci. Jsem v klidu a uvidíme," pokračoval serverem ceskatelevize.cz citovaný stratég s minulostí v Portu či Realu Madrid.

Nejraději by na novou lavičku usedl již v průběhu jarní části a nikoliv až od léta. "Musí to být něco, co mi nabídne výzvu, z které budu mít radost. Třeba načasování příchodu do Interu bylo perfektní. V listopadu jsem skončil v Chelsea a v únoru jsem šel do Interu, kde jsem měl čas poznat tým, ligu a naučit se jazyk do začátku nové sezony," uzavřel pětapadesátiletý rodák ze Setúbalu, jehož nahradil v divadle snů norský odborník Ole Gunnar Solskjær, jenž zatím se smečkou z rudé strany Manchesteru pouze vítězí.