Návrat Pogby do Juventusu? Trenér Allegri odpověděl narovinu

Návrat Pogby do Juventusu? Trenér Allegri odpověděl narovinu

Již delší dobu se spekuluje o možném návratu Paula Pogby do italského Juventusu. Turínský klub dal dokonce během hráčovy nespokojenosti s José Mourinhem na Pogbu nabídku, ta však tehdy nebyla vyslyšena a navíc - pod novým koučem Solskjaerem je Pogba v klubu mnohem šťastnější a nemá tedy důvod myslet na odchod.

Solskjaer ale v klubu bude pouze do léta, kdy se má vrátit do norského Molde. Případný letní Pogbův přestup do Juventusu tedy zajímá nejen italské novináře. „Bylo by velmi těžké ho přivést zpět do Juventusu. Je to skvělý hráč, ale jednou odešel a tak to musíme brát. S vedením se o tom ani nebavíme,“ prohlásil Allegri na pravidelné tiskové konferenci.

Pogba působil v Juventusu konkrétně mezi lety 2012 a 2016, což je doba, během které si vybudoval renomé jednoho z nejlepších záložníků Evropy. V roce 2016 pak po vydařeném domácím Euru zamířil za tehdy rekordních 105 milionů eur právě do Manchester United, kde hraje doposud. Na starou formu z Juventusu se mu však daří navázat pouze někdy.

Dohromady odehrál Pogba za United od svého příchodu v roce 2016 celkem 115 zápasů, ve kterých vstřelil 25 gólů.