Inter loví v Madridu. Mezi cíli jsou 2 ikony Atlétika a čtyřlístek z Realu

Inter loví v Madridu. Mezi cíli jsou 2 ikony Atlétika a čtyřlístek z Realu

Osmnáctinásobný šampion italské ligy, který je doma na milánském stadionu Giuseppe Meazzy, bude i letos bojovat v Serii A jen o druhé místo, protože na vedoucí Juve během dvaceti hracích dnů nabral manko šestnácti bodů.

Ani to však nebrání ambiciózní milánské značce ve smělých plánech a před příštím soutěžním ročníkem 2019/2020 budou Nerazzurri mohutně zbrojit. Jak zaznělo na stránkách Corriere dello Sport, tyto snahy by se mohly dotknout i madridských kolosů Realu a Atlétika.

S Chorvatem Lukou Modričem byl Inter spojován i loni v létě a k bývalému špílmachrovi Tottenhamu by se mohl vrátit znovu po sezoně, čili v létě. Na možném nákupním seznamu však mají figurovat také jeho kolegové Toni Kroos, Isco a Mateo Kovačič, jenž už u černomodrých barev jednou působil a v nynější sezoně je zapůjčen v Chelsea.

Kromě kvarteta z Bílého baletu by se kouči Lucianu Spallettimu líbili také dva příslušníci kádrů, jemuž řadu let velí Argentinec Diego Simeone. List obsahuje jak ghanského záložníka Thomase Parteye, který ve španělské metropoli prorazil až minulou sezonu, tak uruguyaského stopera Diega Godína.

Podle jistých mediálních zdrojů už se velezkušený střední obránce z Wanda Metropolitano s Interem dohodl a do hlavního města italské módy by měl zamířit po červnovém vypršení nynější smlouvy.

Pakliže aktuálně třetímu týmu Serie A něco vyjde, příliš perspektivní nákupy to nebudou. I takový Němec Kroos před pár dny oslavil již devětadvacáté narozeniny...