Přikryl varuje Skláře: Když nastoupí Mešanovič s Komličenkem, je to síla. Oba mají nadstandardní kvalitu

Přikryl varuje Skláře: Když nastoupí Mešanovič s Komličenkem, je to síla. Oba mají nadstandardní kvalitu

V nadstavbové části ve skupině o Evropu čeká Mladou Boleslav dvojzápas s Teplicemi, s nimiž se utkají 3. května na Stínadlech a 12. května ve městě automobilů. Díky výhře nad zlínskými Ševci budou mít Přikryl, Matějovský, Mašek a spol. v odvetě výhodu domácího prostředí.

"Tyhle zápasy už budou vyrovnané. Teplice jsou nepříjemný soupeř, mají svou sílu a kvalitu. Nečeká nás nic lehkého. Liga je obecně vyrovnaná, člověk si nevybere. Je to spíš o tom, jak kdo k tomu přistoupí. Může se stát cokoliv. Máme zápasy navíc, vždycky jsme si to přáli. Doufám, že to přiláká diváky, že to bude zajímavější. V každé skupině o něco půjde, myslím, že by to mohlo být dobré. Ale budeme si to muset zhodnotit až po sezoně, co vše to přinese," pronesl právě šestadvacetiletý ofenzivní záložník Tomáš Přikryl.

Pakliže jeho klub zvládne nadstavbovou část, což znamená skolit tři protivníky, zahraje si předkolo Evropské ligy. "Samozřejmě je to pro nás šance, Evropa je super. Každý by to chtěl hrát, i když cesta je dlouhá. Teď se musíme soustředit na Teplice," nechal se slyšet zaskakující boleslavský kapitán.

V pátek by měl kouč Jozef Weber vsadit na úderné duo Nikolaj Komličenko - Muris Mešanovič, které podporuje právě Přikryl. Prvnímu jmenovanému chybí už jen jedna trefa do překonání ofenzivního střelecké rekordu Davida Lafaty. "Když nastoupí tihle dva, je to síla. Oba mají nadstandardní kvalitu. Já je měl za úkol podporovat, dopředu mě to táhne. Vždycky to vyplyne ze situace. Nikolajovi jsem to říkal už v týdnu. Věřil jsem mu. Škoda jedné situace, kdy jsem mu nahrával a on to netrefil. Přál bych mu to, měl výjimečnou sezonu a zasloužil by si to," uzavřel webem ceskatelevize.cz citovaný bývalý středopolař Sigmy Olomouc, Dukly a Sparty, jenž už odehrál v současném trikotu více než 80 prvoligových zápasů.