Dvojnásobný český mistr Souček: Pořád říkám, že nejlepší fanoušky v lize máme my

Dvojnásobný český mistr Souček: Pořád říkám, že nejlepší fanoušky v lize máme my

Tomáš Souček, jemuž se přezdívá sešívaná chobotnice, disponuje již druhým titulem českého mistra. Toho čerstvého, který je ve slávistické historii již devatenáctým v pořadí, si však považuje mnohem více, protože na něm měl mnohem větší podíl, než v případě toho vůbec prvního...

"Rodil se hrozně těžko, protože jsme měli velmi náročnou sezonu. Byly tam zápasy MOL Cupu, zápasy Evropské ligy. Všichni jsme hrozně šťastní, že se nám to povedlo už kolo před koncem," vyprávěl spokojený český reprezentant, jehož slova nabídly stránky slavia.cz.

Mnoho lidí tvrdí, že se chtěl v Edenu rozloučit primátem. "Nevím, jestli loučit. Já ten první titul se Slavií ani tolik neberu, protože jsem byl půlku sezony pryč, takže titul už jsem měl, ale tohohle si cením daleko více. Z mého pohledu jsem odehrál hodně zápasů a myslím, že jsem týmu i pomohl. Hrozně moc si ho cením. Teď se ale musíme ještě soustředit na středu a tu sezonu ještě trošku vylepšit. víme, že Slavia ještě nikdy nevyhrála double, takže když uspějeme, budeme nadšení. Chceme to vyhrát i pro lidi, kteří s námi všude jezdí. Já pořád říkám, že my máme nejlepší fanoušky v lize. Tím, že vyhrajeme titul a možná pohár, jim to máme šanci vrátit," doplnil na klubových stránkách svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Bude čekat od Baníku ve zmíněném pohárovém finále na neutrální olomoucké půdě jiný zápas? "Myslím si, že ne. Oni se na nás připravovali a připravili se dobře. V 86. minutě mohli nakonec vyhrát 1:0. Bude to dost podobné. Pro tento zápas měnili rozestavení a je možné, že ho ponechají a vezmou si něco z tohoto utkání," uzavřel kolega Hušbauera, Deliho, Ngadeua a spol., jehož vyjádření vyšlo na webu slavia.cz.