Brno doma proti Příbrami hořelo, ale nakonec po divoké přestřelce remizovalo

Brněnská Zbrojovka by se po ročním půstu opět ráda vrátila do české nejvyšší soutěže. Ve středečním úvodním klání pro to chtěla udělat rázný krok, ale nakonec doma na své půdě jen těžce skousávala remízu 3:3. Moravský klub v úvodu hořel, ale nadechl se k obratu, který však zmařil Keita. Odveta čeká oba týmy v neděli.

Brno se netajilo před důležitým zápasem choutkami rozhodnout již v první konfrontaci, ale byli to hosté, kteří již v šesté minutě udeřili. Fantiš poslal míč k Matouškovi, který střelou k tyči překonal brankáře Flodera. Jen o chvíli později vyslala Příbram druhou střelu na brněnskou branku a opět se radovala. Přesný zásah si připsal Kodr.

V devatenácté minutě vrátil naději týmu z druhého největšího města v republice Lukáš Magera, který zužitkoval centr Michala Škody. Před koncem první půle se stav srovnal, když Šimon Šumbera v závaru ve vápně rozvlnil sítě.  Po změně stran Zbrojovka stupňovala svůj tlak a nakonec to byl opět Magera, který dokonal obrat po centru Eismanna. Poslední branka utkání to ale nebyla, neboť v samotném závěru přidal branku na druhé straně Keita.

Brno - Příbram 3:3
Branky: 19. a 66. Magera, 40. Šumbera - 6. Matoušek, 11. Kodr, 89. Keita