Plzeň jedná o zapůjčení nadějných mladíků z Wolverhamptonu a Alkmaaru

Plzeň jedná o zapůjčení nadějných mladíků z Wolverhamptonu a Alkmaaru

Domácí vicemistr z Doosan arény, jenž zahajuje letní přípravu již desátý červnový den, doposud představil jen duo letních posil (Lukáš Kalvach a Adam Hloušek), ale v mezičase už usilovně pracuje na dalších. Koho by měli ve Štruncových sadech představit dále?

Podle informací Deníku Sport Viktorie jedná o příchodu dvaadvacetiletého útočníka AZ Alkmaar Ondřeje Mihálika, jenž debutoval v české nejvyšší soutěži v barvách Jablonce a zahrál si mimo jiné také za Vlašim.

Talentovanému střelci, jenž by mohl dorazit na západ Čech na roční hostování do června 2020, přibrzdilo kariéru vážné zranění kolena, po kterém hrál pouze za béčko AZ a plzeňskému souboru Pavla Vrby by mohl posloužit jak v útoku, tak na křídlech.

Dalším, po kom mají Adolf Šádek a spol. jít, je dvacetiletý slovenský středopolař Christián Herc, jenž je řadu let kmenovým hráčem anglického Woverhamptonu Wanderers, nicméně uplynulý soutěžní ročník byl zapůjčen v Dunajské Stredě.

Mládežnický reprezentant našich východních sousedů Herc je komplexní záložník, který je platný v ofenzivě i defenzivě a také v jeho případě by se jednalo o hostování na jednu sezonu.