Herc po plzeňské premiéře: Hru určitě budeme muset ještě do 13. července doladit

Herc po plzeňské premiéře: Hru určitě budeme muset ještě do 13. července doladit
OBSAHUJE OHLASY

Viktoria brala výhru i ve druhém přípravném duelu léta. Baník Sokolov byl po bezbrankové první půli nakonec poražen dvougólovým rozdílem, o což se postarali Jean-David Beauguel s Alešem Čermákem.

Debut v plzeňském dresu si odbyl slovenský mladík Christin Herc, jenž strávil na Luční v akci téměř 80 minut. "Byl to můj první zápas po dovolené, takže jsem hlavně chtěl, aby se zlepšila moje kondička. Vyhráli jsme 2:0, s tím jsme spokojení, ale hru určitě budeme muset ještě do 13. července doladit," připomněla soutěžní start do nového ročníku bývalá opora Dunajské Stredy, jejíž slova vyšla na webu fcviktoria.cz.

Bývalé zboží Wolverhamptonu v jednom z rozhovorů upozornilo, že mu adaptace může trvat déle, ale že by se rád co nejrychleji prosadil do základní sestavy. "Je nás tu více nových, musíme si zvykat. Byl to můj první zápas, takže doufám, a zároveň si to i myslím, že bude jen lépe a lépe. O víkendu nás čeká další utkání, pak soustředění, takže dobře nabereme kondičku. Každý radši hraje, než trénuje," doplnil nový svěřenec Pavla Vrby.

A jak se líbilo středeční utkání novému asistentovi plzeňského áčka Marku Bakošovi? "Tyto zápasy na začátku sezony v plné přípravě jsou těžké. Kluci mají velkou zátěž, jsou unavení, je to spíše takové zpestření. I my trenéři si z toho něco vezmeme, vyhodnotíme si pár věcí a pokračujeme dál," nechal se slyšet dnes již bývalý slovenský útočník, který se zatím se svou novou rolí stále sžívá...

"Po tolika letech je to pro mě opravdu nová věc, ale čím dál to jde, čím víc tréninků mám za sebou, tím více si zvykám. Musím přiznat, že se na každý další trénink těším více a více, pohltilo mě to. Je to jiný pohled na tým, ale vyhovuje mi to a uvidíme, jak to půjde dál," zakončil šestatřicetiletý člen realizačního týmu Viktorie.