Hodí Liverpool přes palubu chorvatského vicemistra světa? AC Milán se pořád nevzdal...

Hodí Liverpool přes palubu chorvatského vicemistra světa? AC Milán se pořád nevzdal...

Čerstvě třicetiletý obránce FC Liverpool Dejan Lovren stále zůstává jedním z přestupových cílů AC Milán, který už je několik let na domácím i evropském poli absolutně nevýrazný a ne a ne se nastartovat.

Zatímco sám vicemistr světa z loňského šampionátu v Rusku naznačil, že by rád setrval u řeky Mersey ve městě Beatles, jeho agent i nadále jedná s Rossoneri ze San Sira.

Italský list Tuttosport napsal, že jsou v častém kontaktu i obě slavné značky, s tím, že zástupce Apeninského poloostrova se vyptával představitelů z Anfield Road na Chorvatovu dostupnost.

To, jaké záměry má s bývalým zadákem Dinama Záhřeb, Olympique Lyon či Southamptonu německý manažer Klopp, příliš známo není. Jisté je pouze to, že v uplynulém ročníku Premier League ho poslal na hřiště pouze v třinácti případech a na trávnících strávil jen 985 minut čistého času. V lize mistrů, kterou Reds ovládli, pak odehrál pouze 180 minut a je jisté, že soudobý realizační tým sází na jiné koně.

Před pěti lety zaplatil osmnáctinásobný šampion Anglie za Lovrena 30 milionů eur. Podobnou cenu překvapivě požaduje také po AC Mián a zatím není ochoten sumu snížit...