Zůstane Higuaín přece jen v Juventusu? Stará dáma škádlí rivaly z Říma

Zůstane Higuaín přece jen v Juventusu? Stará dáma škádlí rivaly z Říma

Gonzalo Higuaín zažil zvláštní rok. Příchod Cristiana Ronalda jej vyhnal z Juventusu, první polovinu ročníku hostoval v AC Milán a druhou v Chelsea. Ani jeden tým si jej ale nechtěl nechat natrvalo. Jeho budoucnost je tak nejistá.

Juventus očekával, že si jej Chelsea ponechá ve svém týmu a následně i koupí napořád. To se však nestalo. Stará dáma tak řeší, co s obávaným útočníkem podnikne dál. O Higuaína se nicméně zajímá vícero týmů - Sevilla, Borussia Dortmund, West Ham či AS Řím. 

Právě poslední jmenovaný celek byl k angažování argentinského kanonýra nejblíže. Vedení klubu se prý dohodlo už se samotným hráčem a začalo jednat i s Juventusem. Ten ale vrazil svému rivalovi malou kudlu do zad. Přestup hráče, jenž by dělal konkurenci Patrikovi Schickovi, je nyní komplikovanější.

Neočekávalo se, že se vůbec Higuaín připojí k tréninku Juventusu. To se ale stalo a trenér Maurizio Sarri, kouč Juve, který má zkušenosti s Higuaínem v Neapoli, jej nominoval na přípravný turnaj. Hráč tak s týmem odcestoval a jeho transfer do Říma je tak nyní komplikovaný a mnohem nejistější. 

Ztraceno však nic není, Higuaín však může stále tým opustit, na druhou stranu je ale i možné, že Sarriho zaujme natolik, že si jej v týmu ponechá. Zvlášť odejde-li Paulo Dybala či Mario Mandžukič...