Hazard? Může se Messimu rovnat. Bývalá hvězda Barcelony se domnívá, že Ronalda se Realu podařilo nahradit

Hazard? Může se Messimu rovnat. Bývalá hvězda Barcelony se domnívá, že Ronalda se Realu podařilo nahradit

Eden Hazard odehrál za Real Madrid tři zápasy v přípravě, kde nějak zvlášť nezazářil, Bílý balet však čeká na jeho výkony v ostré sezóně, především v La Lize a Lize mistrů. Většina ale věří, že se belgický kapitán na San Bernabeu prosadí. Dokonce se tak domnívá i legenda konkurenční Barcelony. 

Řeč je o Samuelu Etoovi. Ten v současné době stále hraje v Kataru, jeho kariéra je nicméně spojena především s Barcelonou. Málokdo ale ví, že Etoo působil i v Realu Madrid, na začátku kariéry zde ale odehrál jen tři ligová klání a většinou se pouze toulal po hostování. Jako hvězdný útočník prorazil až v Mallorce, na což pak navázal v dresu Barcelony, Interu Milán a Anži Machačkala. 

Přesto ale Etoo věří, že je Hazard tím pravým mužem pro Bílý balet. Dokonce se prý může rovnat samotnému Messimu. Právě někoho takového Real potřebuje od doby, co mužstvo opustil Cristiano Ronaldo. Nyní Zidane a spol. věří, že jej našlo v Hazardovi, stejného názoru je i Etoo. Ten dokonce i věří, že bude Hazard favoritem na zisk Zlatého míče.

"Někdy musí vyhrát Zlatý míč," myslí si kamerunský exreprezentant. "Je téměř na stejné úrovni jako Messi," naštval Etoo příznivce klubu, za který sám vstřelil 108 ligových gólů během pěti let. "Říkejte si co chcete, ale Hazard není dostatečně doceněný. Je to jeden z nejlepších hráčů na světě v jednom z nejlepších týmů na světě, celý svět se o něj bude zajímat a on toho může využít," domnívá se legenda FCB.