Kayamba: Nečeká nás žádná p*del, je třeba ukázat fanouškům opět to, na co tu byli zvyklí

Kayamba: Nečeká nás žádná p*del, je třeba ukázat fanouškům opět to, na co tu byli zvyklí

Viktorii, která v nejvyšší soutěži nevyhrála třikrát v řadě, čeká v neděli v Doosan aréně Opava, ve které má poutavou minulost konžský středopolař Joel Kayamba.

Sám sedmadvacetiletý záložník s minulostí v Pardubicích, jenž v této ligové sezoně nevynechal ani jeden duel, moc dobře ví, jaké je to hrát za outsidery proti velkým papírovým favoritům...

"Vždycky jsem si v takových zápasech říkal, že je třeba na hřišti běhat jako blázen. Ukázat se, že třeba do takového týmu můžu jednou přestoupit. Proto je to pro ty lepší týmy vždy těžké. Nečeká nás žádná p*del, nebude to sranda, ale věřím tomu, že je porazíme a budeme více v klidu," citoval web fcviktoria.cz slova svěřence Pavla Vrby.

Na střet se Slezským FC se těší. "Potkám se s bývalými spoluhráči, se kterými jsem ještě dodnes v kontaktu a máme spolu dobrý vztah. Na to se těším, ale hlavně je to pro nás důležitý zápas," upozornil kolega Mihálika, Hrušky, Čermáka a spol.

Od čtvrté Plzně se nic jiného než tři body nečekají. Tím spíš, že Opava prohrála čtyřikrát za sebou a v prvoligové tabulce se krčí až na třinácté pozici.

"Opava, jak ji znám, sem přijede s tím, že nemá co ztratit. Prohrála několikrát v řadě, takže se tu bude snažit hrát a my to musíme zvládnout, abychom na tom byli lépe. Je třeba ukázat fanouškům opět to, na co tu byli zvyklí," uzavřel na stránkách fcviktoria.cz hráč čtvrtého celku Fortuna:ligy, kterého se letos na podzim evropské poháry týkat nebudou.