Coutinho má další nápadníky. Stane se senzačně Liškou?

Coutinho má další nápadníky. Stane se senzačně Liškou?

Bylo by to něco neuvěřitelného. O Philippeho Coutinha se zajímají Chelsea, Tottenham i Manchester United, brazilský křídelník by ale mohl senzačně odejít do Leicesteru. 

Tottenham se o Coutinha zajímal již loni, nakonec se ale Brazilec rozhodl pro hostování v Bayernu Mnichov. Nyní o něj vedení Kohoutů stojí opět.

Favoritem na jeho zisk v případě opuštění Barcelony je nadále Chelsea, do boje nicméně chtějí další dva anglické celky. Prvním z nich je Manchester United. Coutinho už nicméně jednou Rudé ďábly odmítl, vzhledem ke své minulosti v Liverpoolu a k respektu k tomuto klubu.

A všeobecně se neočekává, že by se na názoru sedmadvacetiletého hráče mělo něco změnit. Poslední a naprosto senzační variantou je poté odchod rodáka z Ria de Janeira do Leicesteru.

Lišky uchvátily Premier League již několikrát a po senzační záchraně a následném titulu se drží mezi nejlepšími naprosto s přehledem. V této sezóně znovu bojují o Ligu mistrů a pokud by tohoto cíle dosáhly, mohly by si dovolit za Coutinha nabídnout. 

Informaci přinesl deník Diario Sport, který potvrdil informace dalšího plátku Mundo Deportivo. Coutinho by v Anglii pravděpodobně rok hostoval, součástí kontraktu by znovu byla i výkupní klauzule. A tentokrát menší, než kterou má k dispozici mnichovský Bayern. Ten může Brazilce získat za 120 milionů eur.