Další velký úlovek Slovanu Bratislava? Po Weissovi se mluví také o bývalém hráči City, Paoku, Zenitu či Norimberku

Další velký úlovek Slovanu Bratislava? Po Weissovi se mluví také o bývalém hráči City, Paoku, Zenitu či Norimberku

Slovan Bratislava už je zaměstnavatelem slovenského reprezentanta Vladimíra Weisse a ve svých řadách by mohl uvítat další národní hvězdu a také bývalého hráče Manchesteru City, PAOKu Soluň či Zenitu Petrohrad. S klubem prý jedná Robert Mak.

Mak opustil po čtyřech letech Zenit Petrohrad a krátce působil v tureckém Konyasporu, tam však skončil a momentálně je bez angažmá. Jedná s několika zahraničními kluby, na stole má ale podle všeho i nabídku Slovanu Bratislava, kde působil jako mladík, za A tým si však nikdy nezahrál. S informací přišel hráčův agent Vengloš.

Mak už ve třinácti letech odešel do Manchesteru City a z akademie se dostal až do A týmu, tam se ale příliš neprosadil, nikdy si za něj v Premier League nezahrál a poté zamířil do Norimberku. Po čtyřleté bundesligové štaci dva roky oblékal dres PAOK Soluň a pak zamířil do Ruska, kde skončil až letos v lednu.

V Turecku se příliš dlouho neohřál a po uplynutí karantény by si mohl zahrát slovenskou ligu, pokud se tedy se Slovanem dohodne. Byl by tak další hvězdnou posilou bratislavského týmu, právě po svém bývalém spoluhráči z Manchesteru City Weissovi. 

WEISS? ZŘEJMĚ JEDINÝ HRÁČ SLOVENSKÉ LIGY, KTERÝ SE NEMUSÍ BÁT ŠETŘENÍ, PROTOŽE NEBERE ANI EURO