Boleslavský scénář padá. Závod o podpis ofenzivní opory Slovácka vyhrál Baník

Boleslavský scénář padá. Závod o podpis ofenzivní opory Slovácka vyhrál Baník

Ohledně stále teprve třiadvacetiletého útočníka Tomáše Zajíce se mělo za to, že po sezoně vymění šesté Slovácko za pátou Mladou Boleslav, kde o něj projevil eminentní zájem Jozef Weber.

Klubová budoucnost odchovance, jenž v prvním týmu z Uherského Hradiště debutoval na začátku roku 2015, čili před více než pěti lety, by však nakonec měla být jiná...

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, nynější svěřenec kouče Martina Svědíka, jehož osobní konto zdobí k tomuto datu pětadvacet prvoligových tref, by mohl nakonec zamířit do Baníku Ostrava.

Nyní čtvrtý tým Fortuna:ligy nechtěl nic komentovat, ale s ofenzivním fotbalistou už by měl být v těchto dnech domluven na osobních podmínkách kontraktu a co nevidět by ho měl představit jako první letní posilu.

Podle kuloárních informací by chtěl kouč Luboš Kozel od nové sezony sázet na ofenzivní tandem Ondřej Šašinka a Tomáš Zajíc, které by podporoval Roman Potočný.

Dotyčný trojuhelník by mimo jiné mohl znamenat to, že osmatřicetiletý Milan Baroš ukončí kariéru a z jednatřicetiletého Tomáše Smoly se definitivně stane náhradník (už v přerušené sezoně figuroval exopavský forvard v základní sestavě pouze čtrnáctkrát z možných čtyřiadvaceti příležitostí).