Horváth chválí Melichara: Dře na sobě a věřím, že se jednou může z Příbrami posunout dál

Horváth chválí Melichara: Dře na sobě a věřím, že se jednou může z Příbrami posunout dál

Aktuálně předposlední Příbram, jež spolu s Mladou Boleslaví a Opavou ještě nebodovala, inkasovala v úvodních dvou kolech Fortuna:ligy šest branek.

A hned tři z nich padly po standardních situacích, což se hlavnímu kouči Pavlu Horváthovi samozřejmě nelíbí. "Je to pro nás problém. Nejsem z toho vůbec nadšený, protože když jsem na jaře do Příbrami přišel, zapracovali jsme na tom a góly jsme po standardkách nedostávali. Možná nám chybí Dramé a jeho figura," uvedl na idnes.cz kouč středočeského celku.

Je pravda, že například v Edenu se od celku sídlícího u řeky Litavky nečekalo více méně nic a tři inkasované branky od mistra nejsou žádnou velkou blamáží. Tím spíš, že úřadující šampioni pár dní předtím nasázeli Dynamu ještě dvakrát více tref.

Pod onen výkon se podepsal právě i perspektivní gólman Martin Melichar, jenž na nejvyšší úrovni debutoval právě pod Horváthem v květnu letošního roku a k tomuto datu zdobí jeho konto 11 prvoligových vystoupení.

"To, jak si počínal proti Slavii, pro mě určitě překvapení není. Má dostatečné sebevědomí i kvalitu, svou roli zvládá," chválil dvacetiletého brankáře šéf Rezka, Pilíka, Treglera a spol.

Mladíka by si časem dokázal představit i na lepší adrese. "Je to sice hodně mladý kluk, ale dře na sobě a věřím, že se jednou může z Příbrami posunout dál," chválil svého svěřence Horváth, jehož názor publikoval web idnes.cz.

Po repre pauze se Příbram utká s Kováčovou Opavou, což bude s ohledem na tabulkové postavení hodně důležitý střet. "Je jasné, že jedeme dál. Máme toho hodně, protože jsme měli před ligou minimum času na přípravu," zakončil na idnes.cz pětačtyřicetiletý odborník.