S Dunajskou Stredou to lehké nebude, aspoň nemusíme cestovat bůhví jak daleko, shodují se Jablonečtí

S Dunajskou Stredou to lehké nebude, aspoň nemusíme cestovat bůhví jak daleko, shodují se Jablonečtí

Jablonec se ve 2. předkole Evropské ligy utká s Dunajskou Stredou, ta momentálně vede slovenskou ligu. Hrát by se mělo 17. září na Slovensku.

Dunajská Streda postoupila z 1. předkola. Trenér Rada si je vědom kvalit soupeře. „Těžké utkání nás čeká. Čekal jsem, že budeme hrát doma. Je to alespoň blíž, ale je to těžký. Je to silný mančaft, jsou nahoře v tabulce. Nečeká nás nic lehkého, tým je silný a postoupili z prvního předkola. Bude to těžké i kvůli tomu, že se hraje na jeden zápas. Musíme si posbírat informace o soupeři a dobře se na to připravit,“ prohlásil k losu Rada pro klubový web.

Kapitán Jabloneckých Tomáš Hübschman odhaduje ošemetné utkání. „Těžko se takhle odhaduje v nové sezóně, kdo na tom jak je. Změnilo se pár hráčů a obraz mužstev může být trochu jiný, než když se končilo v minulé sezóně,“ vyjádřil se Hübschman.

Záložníka Jablonce těší, že nemusí nikam daleko cestovat. „Všichni soupeři byli přijatelní, co se týče cestování, to udělala UEFA dobře, že nemusíme v téhle době cestovat bůhví jak daleko. Takhle z voleje neřeknu, jak to bude vypadat na hřišti. Budeme se prát o to, abychom postoupili a nedopadli tak, jako v minulé sezóně,“ vzpomněl si na vypadnutí osmatřicetiletý někdejší reprezentant.