První zimní posila Slavie přijde z dánské ligy a může stát desítky milionů korun...

První zimní posila Slavie přijde z dánské ligy a může stát desítky milionů korun...

Člen širšího kádru dánské reprezentace Alexander Bah (23) už byl spojován se Slavií v létě 2020 a byť tehdy jeho přesun do Prahy nedopadl, Jindřich Trpišovský avizoval, že se k němu sešívané "S" bude chtít vrátit v budoucnu.

A jak řekl, tak učinil a výrazná postava dánského celku SønderjyskE by se měla stát novou akvizicí Slavie ještě v lednovém přestupovém okně.

Nastínil to instagramový účet slaviabackstage, jenž napsal, že bývalý hráč HB Køge již míří do české metropole, kde by měl absolvovat zdravotní prohlídku a po jejím úspěšném zvládnutí podepsat kontrakt.

Oba kluby už se na přestupu dohodly. Pokud jde o sumu, můžeme spekulovat například na základě údajů z transfermarkt.com, kde je u jeho jména uváděna tržní cena 2,5 milionu eur.

Pravý středopolař, který v této sezoně během dvanácti duelů nastřílel čtyři branky, opouští svého chlebodárce na pátém místě tabulky.

Hráč, jenž měl v SønderjyskE kontrakt až do léta 2023, dosud odehrál v dánské nejvyšší soutěži 64 zápasů a další by hned tak přidat neměl. Očekává se, že smlouva v Edenu bude dlouhodobého charakteru.

Zájem o "zlínského Pogbu" podle Grygery trvá, ale oficiální nabídky teď nejsou...