Trávník za Sýkorou? Sparťanskému čekateli na gól se do Poznaně příliš nechce...

Trávník za Sýkorou? Sparťanskému čekateli na gól se do Poznaně příliš nechce...

Spartě se měl v posledních dnech ozvat sedminásobný polský šampion Lech Poznaň, který je nyní ve své zeji na deváté příčce a rád by o něco výše.

Tým, který se během ledna přípravně utká s Dinamem Moskva i Šachtarem Doněck, se v letenských kancelářích vyptával na ne až tak využitého středopolaře Michala Trávníka, jenžž v právě probíhající ligové sezoně odehrál pod Václavem Kotalem pouhých 329 minut čistého času.

Polská strana měla zájem o půlroční hostování s opcí na trvalý podpis od léta 2021 a když neprojevil zamítavý postoj ani aktuálně třetí tým české ligy, což vyšlo i na serveru meczyki.pl, zdálo se, že ruka je v rukávu...

Samotnému exreprezentantovi se však do Poznaně, kde toho během podzimu až tolik neodehrál ani exslávista Ján Sýkora, příliš nechce a právě to by mohlo být rozhodující faktor, že by z jeho plánovaného zapůjčení do Ekstraklasy ve finále nic být nemuselo.

Věc se ještě může v průběhu zimního přestupového okna změnit. Je otázka, zdali Trávník čeká na ještě atraktivnější nabídku, nebo to ještě ve sparťanskách strukturách nevzdal a chce se v metropoli prát dál.

Bývalý hráč Slovácka či Jablonce je součástí Sparty od léta 2019. Byť od té doby naskočil ve Fortuna:lize do 37 duelů, na první branku v rudém dresu stále čeká. Oproti jeho produktivitě na severočeské Střelnici je to znatelný rozdíl...

VITÍK? KDYŽ SE KOTAL PODÍVÁ NA TO, CO MÁ DISPOZICI, JE MOŽNÉ, ŽE SE PROTI BANÍKU OBJEVÍ V ZÁKLADU

Zdroj: isport.blesk.cz