Chtěl bych se ještě poprat o Euro, tvrdí boleslavský Zmrhal, jenž odmítl nabídky z Itálie i odjinud

Chtěl bych se ještě poprat o Euro, tvrdí boleslavský Zmrhal, jenž odmítl nabídky z Itálie i odjinud

Dvě výhry, pět remíz, deset porážek a notně negativní skóre 18:31. Taková je po sedmnácti odehraných kolech bilance ambiciózní Mladé Boleslavi, kterou dělí od předposlední pozice jeden bod a pokud by Fortuna:ligy končila právě teď, s nejvyšší tuzemskou soutěží by se musela rozloučit.

Týmu z města automobilů nepomohl ani příchod Karla Jarolíma, který na jeho lavičce čeká na tříbodový zisk již sedm utkání v řadě. K výhře pak nepomohl ani boleslavský debutant Jaromír Zrmhal, jenž se dostal proti Sigmě (1:1) na plac po změně stran, když střídal Mazáně.

S jakými ambicemi vůbec z Brescie dorazil? Autora patnácti mezinárodních vystoupení láká opětovná nominace Jaroslava Šilhavého a s ní spojený evropský šampionát. "Chtěl bych hrát a pomoct Boleslavi dostat se výš v tabulce. A chtěl bych se taky ještě poprat o Euro. Šel jsem sem, protože za poslední skoro dva měsíce jsem se nedostal ani na minutu na plac. Chtěl bych mít herní vytížení. Jestli pak dostanu šanci v reprezentaci, to se uvidí. Bude záležet na mých výkonech a na tom, jak se mi bude dařit," přednesl na stránkách Deníku Sport kmenový hráč Brescie.

Jaké má první dojmy z nového prostředí? "Dojmy jsou kladné. Kabina je super, cítím se dobře. Kluci, trenéři i lidé z vedení mi říkali, že poslední zápasy byly lepší. Jen je škoda, že se nezískaly body. Teď to cítím taky, mrzí mě, že jsme vedení proti Olomouci neudrželi. Ale doufám, že budeme pokračovat a body přibudou," pokračoval na serveru iSport.cz sedmadvacetiletý rodák z Žatce.

Jiné lákavé nabídky nebyly, neozvala se ani Slavia, odkud na Apeninský poloostrov odcházel. "Nabídky jsem měl, ty ale nebyly v Česku, ale z Itálie i odjinud. Teď je taková doba, že jsem chtěl být raději doma. I proto jsem se pro Boleslav rozhodl, nechtěl jsem nikam daleko. A Slavia, O tom nic nevím. A ani nevím, kdyby nabídka přišla, jestli bych se za ty čtyři měsíce dostal do sestavy. Mají skvělý tým, šlape jim to, vyhrávají zápas za zápasem. Jsem za to rád," ukázal sešívané srdce odchovanec aktuálního lídra tabulky, jehož slova nabídl Sport.

Pohádkové hostování: Trefí Musa v Berlíně jackpot pro sebe i Slavii?

Zdroj: isport.blesk.cz