Kdybychom venku skórovali, budou to mít velmi těžké. Odveta bude otevřená, předpověděl Kuchta

Kdybychom venku skórovali, budou to mít velmi těžké. Odveta bude otevřená, předpověděl Kuchta
OBSAHUJE VIDEO

Nejlepší jarní střelec Slavie Jan Kuchta chválil po bezbrankové remíze se třetím týmem Premier League Leicesterem City zejména gólmana Ondřeje Koláře a záložníka Lukáš Provoda, jenž podle jeho slov odehrál fantastické utkání.

Čisté konto s mužstvem, které dalo před pár dny 3 branky Liverpoolu, musí zahřát. "Ondra Kolář jim chytil tutovou šanci. Obránci i záložní řada hráli skvěle. A musím znovu zmínit Lukáše Provoda, který po několikáté v řadě odehrál fantastický zápas. Vlastně všichni hráči, jsem za ně moc rád a máme šanci do odvety," burcoval celou sešívanou kabinu rychlík, jehož slova nabídly stránky slavia.cz.

Jak těžké bylo prosazovat se proti celku ze špičky anglické ligy? "Strašně. Měli jsme nějaké náznaky, já osobně několik pološancí. Mohli jsme je vyřešit lépe. Myslím si, že nás s Abdallahem Simou dobře pokrývali. Je škoda, že jsme neskórovali, mohlo to být pro nás výborné vítězství," krčil rameny bývalý útočník Teplic či Liberce.

I Lišky však několikrát zahrozily, kdy ve vzduchu visela branka. "Přesně tak, musíme být rádi za remízu, máme přijatelný výsledek do odvety. Kdybychom venku skórovali, budou to mít velmi těžké. Zápas bude otevřený," zavěštil si svěřenec Jindřicha Trpišovského, jehož názor vyšel na webu slavia.cz.

Byl soubor manažera Brendona Rodgerse nejtěžším soupeřem v této sezoně? "Jsou nesmírně silní a zkušení. Měli jsme takové schéma, že jsme chtěli hrát aktivně. Mojí vinou a ofsajdy jsme naše příležitosti bohužel nevyužili. To mě moc mrzí, zápas mohl dopadnout v náš prospěch," byl si vědom kolega Tecla, Simy, Stanciua a spol.

Strahovská tradice: Když se losuje Český pohár, hraje Slavia doma a často s tím nejslabším soupeřem v osudí

Zdroj: slavia.cz