Klokani šli necelých 24 hodin po plzeňském výjezdu opět do akce. Jak obstáli proti třetímu týmu 2. ligy?

Klokani šli necelých 24 hodin po plzeňském výjezdu opět do akce. Jak obstáli proti třetímu týmu 2. ligy?

Vršovičtí Klokani sice v neděli podlehli v Doosan aréně tamní Viktorii Plzeň, kvůli čemuž nedokázali vylepšit svou dvanáctou pozici ve Fortuna:lize, ale v pondělí odpoledne šli do akce znovu, tentokráte přátelsky.

Širší kádr vršovických Klokanů se v Uhříněvsi v rámci tréninkového klání utkal s třetím týmem podzimní části FNL Ústí nad Labem, který v zimě převzal David Jarolím.

Nástupce Jiřího Jarošíka, jenž nyní operuje ve slovinském Cejle, byl v posledních dvou přípravách u výher nad rezervou Viktorie Plzeň a Slavojem Vyšhrad.

Proti mírně favorizované vršovické značce z Ďolíčku dovedl své Ústí k remízovému výsledku 2:2, s tím, že za jeho tým přesně stříleli Čičovský a Gollnack.

Za Bohemians, v jejichž zelenobílém trikoti se prali i Keita s Ugwuem, mířili přesně Kosek s Novákem, jemuž u vyrovnávací trefy asistoval Vodháněl.

Severočeský soubor jednačtyřicetiletého syna hlavního trenéra Mladé Boleslavi začne boje ve druhé lize osmý březnový den na dejvické Julisce proti Dukle.

Pondělní příprava v Uhříněvsi:

Bohemians Praha 1905 - FK Ústí nad Labem 2:2 (1:1)
Branky 16. Kosek, 76. Novák (Vodháněl) - 23. Čičovský, 51. Gollnack.

Bohemians Praha 1905: Bačkovský (46. Kouba) - Bartek (60. Lehovec), Köstl, Bederka, Schumacher - Musil (60. Motyčka), Novák - Osmančík, Keita, Kosek (60. Kadlec A.) - Ugwu (46. Vodháněl).

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Černý, Hudec, Glöckner, Chodora (58. Boubane) - Prošek (58. Jakš), Emmer (58. Miskovič), Bílek, Kušej (58. Cantin) - Koubek (46. Gollnack), Čičovský (70. Jiránek).

Elegantní Kayamba musí být i efektivní. Snad bude dál pracovat na koncovce a finálních přihrávkách, říká Guľa

Zdroj: bohemians.cz