Chystá se trenérská rošáda roku? V hlavní roli Gerrard a chystaný návrat na místo zaslíbené

Chystá se trenérská rošáda roku? V hlavní roli Gerrard a chystaný návrat na místo zaslíbené

Nejenom fantom Abdallah Sima bude ve vzájemném střetu mezi Slávií a Rangers pod velkým drobnohledem. Ještě větší pozornost bude upřena na manažera Stevena Gerrarda. Potenciálním nástupcem Jurgena Kloppa.

Gerrang a jeho Rangers prožívají skvělou sezonu. V domácí soutěži se pyšní 15 bodovým náskokem před úhlavním rivalem ze Celtiku a daří se jim i na evropské scéně. Belgickým Antverpám ve vzájemném dvojzápase nasypali devět branek a jejich dalším soupeřem se stane pražská Slavia.

Zástupci klubu Gerrardova srdce z Liverpoolu se ovšem zaměří především na jejich manažera, který je taktéž jednou z největších klubových legend Reds. Podle zdrojů The Mirror se totiž jedná o plánovaného nástupce Jurgena Kloppa! Důvodů je hned několik. Vedení i fanoušci Reds jsou jednak znepokojení aktuální výsledkovým i výkonostním propadem svých miláčků, ale v cestě stojí ještě těžší překážka.

Klopp je totiž hlavním favoritem na uvolněné místo na lavičce Německa po odcházejícím Joachimu Lowovi, který má Die Mannschaft opustit po letošním Euru. Klopp je proto v očích Německého fotbalového svazu (DFB) i fanouškovské obce úhlavním favoritem. A údajně jde i v jeho případech o nabídku, která se nedá odmítnout.

Gerrand je proto logickou první variantou. S Liverpoolem je srostlým pupeční šnůrou a jeho příchod by dozajista ocenili i fanoušci, pro které je stále Bohem. Dočkáme se v létě velkého návratu? A půjde ve šlépějích Franka Lamparda, který taktéž převzal otěže svého milovaného klubu?

Zdroj: The Mirror