Stanciu si nyní užívá každou minutu na hřišti: Hrát v týmu jako je Slavia je splněný sen

Stanciu si nyní užívá každou minutu na hřišti: Hrát v týmu jako je Slavia je splněný sen

Sedmadvacetiletý rumunský reprezentant Nicolae Stanciu prožil v Uherském Hradišti svůj první dvougólový zápis za Slavii a v této ligové sezoně už je na šesti trefách, čímž zastínil uplynulý ročník, který zakončil čtyřmi brankami v jednatřiceti startech.

To, že se nyní cítí dobře, asi netřeba připomínat. "Užívám si fotbal. Jsme tu jedna velká rodina, v kabině máme skvělou partu, se všemi mám skvělý vztah. Hrát v týmu jako je Slavia je splněný sen. Parta v kabině a trenéři mi pomáhají v mých výkonech. Každý zápas se snažím co nejvíc pomoct týmu, někdy dám gól, někdy na něj přihraji. Pro vítězství udělám cokoliv," ozřejmil na klubovém webu exsparťan.

Poslední dny sešívaného "S" byly opravdu úspěšné a on na tom měl nemalý podíl, neboť asistoval také u první trefy na King Power Stadium proti Liškám. "Jsem moc spokojený a šťastný. Byl to neuvěřitelný týden se skvělými výsledky. V Evropě jsme ukázali, kdo jsme, porazili jsme skvělý tým Leicesteru. Hned po třech dnech pak uspět i tady na Slovácku, navíc po takovém boji, mě těší. Jsem šťastný hlavně za tým a tři body do tabulky proti těžkému soupeři," liboval si na stránkách slavia.cz kolega Provoda, Ševčíka, Bořila a spol.

Bývalou oporu FCSB s neúspěšnou minulostí v Anderlechtu těší i skutečnost, že oba dosavadní duely v jarní fázi Evropské ligy odehrál v základní sestavě Jindřicha Trpišovského, což na podzim nebývalo pravidlem. "Jsem velmi šťastný, že hraji všechny zápasy. Na tréninku se trenérům snažím ukázat, že jsem schopný a připravený hrát všechny zápasy. Na podzim to pro mě byla těžká situace. Musel jsem hodně cestovat s národním týmem, byli jsme pořád zavření na hotelu. Taky jsem byl naštvaný, že jsme se nedostali na Euro. Nebylo to pro mě lehké, ale tvrdě jsem trénoval a jsem rád, že můžu hrát co nejvíc. Užívám si každou minutu na hřišti," přiznal kreativní špílmachr, jenž je součástí dění na Sinobo Stadium od předloňského léta.

Zdroj: slavia.cz